Merak Edenler İçin

Nivusoft Hakkında

Nivusoft © Şirketi Hakkında Bilmeniz Gereken Detaylar

Misyonumuz

Başarının ancak müşteri memnuniyetiyle gerçekleşebileceği bilinciyle hareket eden, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren, güçlü ve net iletişimle hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde fark yaratan çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Konusunda uzman, genç ve dinamik kadromuzla hizmet verdiğimiz tüm sektörlerin önemini kanıtlayan, müşteri memnuniyetini arkamıza alarak Türkiye'nin lider firması olmaktır.

Nivusoft Yazılım,Bilişim ve Danışmanlık, 5 yılı aşkın süredir genç ve dinamik kadrosuyla birçok farklı sektör ve firmaya hizmet vermiştir. İstanbul’da kurulan Nivusoft Yazılım, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Her zaman güncel teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek eğitime verdiği önemle kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

Nivusoft Yazılım, çözümü en kısa zamanda en verimli şekilde sunmayı hedef edinmiş bir yazılım şirketidir. Yeri önemli olmaksızın tüm firmalara yazılım çözümü üretiyoruz ve ortak projelerde yer almaktan keyif duyuyoruz. Satış öncesi ve sonrası sizlere yardımcı olma ilkesini benimseyen uzman ekibimizle yapacağınız işlerde üst düzey kaliteli hizmeti her daim hissedeceğinizi garanti ediyoruz.

Nivusoft Yazılım olarak sektörünüz farketmeksizin ilk olarak tüm detaylarıyla işinizi ve taleplerinizi öğrenerek ihtiyacınız olan özel yazılımı iş süreçlerinize entegre ediyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle sektörünüzdeki rekabet avantajını sizlere kısa zamanda sağlayarak iş yapış şeklimizle lider firma haline gelmeyi hedefliyoruz.

150+ Müşteri
45+ Proje
480+ Destek Talebi
1000∞ Kahve